Esam BIO-loģiski lauksaimnieki

Mājas “MIERIŅI”

“Mieriņi” ir lauku saimniecība pļavu un mežu vidū, kas atrodas pie Latvijas robežas. Tīrajos Latgales laukos tiek audzēti bioloģiski dārzeņi un lopi. Saimnieki dzīvo saskaņā ar dabu un aicina ikvienu savu viesi izjust un izbaudīt apkārtnes skaistumu ar visām maņām: gan garšojot, gan elpojot, gan taustot, gan klausoties. Visas maņas apvienojot, izdodas dzīvot pa īstam.

Miera pilna Latgales ainava ieskauj bioloģisko saimniecību “Mieriņi”. Šī burvīgā vieta dāvās jums atpūtu ar  jauno lapu žilbinošo zaļumu un skurbinošajām putnu dziesmām pavasarī, ar plašo debess jumu, kas atspoguļojas ūdeņos, un košajām dabas krāsām vasarā, ar dzelteno lapu paklāju rudenī un ziemā – ar silto sniega segu uz karstās pirtiņas jumta.

ĢIMENE UN DARBS

Mēs, Mieriņi, esam ģimene, kura pašu spēkiem veido un lolo lauku īpašumu Latgales nomalē. Tas atrodas Viļakas novada Susāju pagastā. Mūsu lauki ieskauj Vēdes upes krastus no Nastrovas  līdz Tepenīcas ezeram. Ģimenes uzvārds “Mieriņi” atspoguļo mūsu dzīves uztveri un attiecības ar pasauli. Mieriņi ieklausās dabas ritmos, dzīvo mierīgi – saskaņā ar tiem. Mieriņu saimniecībai kopš 2004. gada ir piešķirts bioloģiskās saimniecības sertifikāts. Mūsu pārliecība ir tāda, ka mēs visi esam dabas bērni un, atgriežoties pie dabas, mēs atgūstam mieru, paļāvību un līdzsvaru, kas daudziem šajā steidzīgajā, bieži haotiskajā laikā tik ļoti vajadzīgs. Daba, ģimene un darbs ir tās vērtības, pie kurām mēs turamies.

Mieriņu sētā tiek augstu godāta skaidra apziņa, spēja dzīvot šeit un tagad, izbaudot dzīvi ar visām tās baltajām un nebaltajām dienām. Mēs paši un mūsu nama durvis ceļiniekiem ir atvērtas, un mēs labprāt dalāmies pieredzē par paveikto, aicinām darboties līdzi un ļaujam atbraucējiem izbaudīt Mieriņu sētas, lauku, pļavu un mežu brīvību.

SERTIFICĒTA SAIMNIECĪBA

Mieriņu sētā saimnieko, izmantojot bioloģiskas metodes. Lopkopība un lauksaimniecība ir mūsu pamata nodarbošanās. Ganāmpulkā ir gaļas šķirnes govis, truši un vistas. Nelielā apjomā sev un saviem viesiem audzējam dārzeņus un ogas.

Saimniecībai kopš 2004. gada ir piešķirts bioloģiskas saimniecības sertifikāts.